ABC Valgus OÜ (Valgustid24) on pühendunud Teie rahulolule. Kui Teil on soovitusi või kommentaare, siis palun saatke meile e-kiri aadressil info@valgustid24.ee. ABC Valgus OÜ on kantud Eesti äriregistrisse, registrikood: 12196327. Tegevusaadress: Laki 12 / Värvi 5, Laki Ärikeskus Tallinnas. 

Kuidas meiega ühendust võtta

Kui soovite meiega ühendust võtta, saatke palun e-kiri aadressil: info@valgustid24.ee. Telefoni teel saate meiega ühendust numbril +372 662 3406 ning meie postiaadress on Laki 12 / Värvi 5 Tallinn. 

Ostu sooritamine

Aksepteerime krediit- ja deebetkaardi makseid (Visa ja Mastercard). Pangalingi kaudu on võimalik tasuda: Swedbank, SEB, Luminor, LHV ja Coop pankadest. 

Lepingu formuleerimine

Kui esitate meie toodete ostmiseks tellimuse, saadame Teile e-kirja tellimuse kättesaamise kohta ning samas toome välja tellimuse detailid. Teie tellimust käsitleme ostusoovina, mille aksepteerime kui esitame vastavasisulise arve ning lähetame soovitud tooted Teile. Tooted, mis sisaldavad samas tellimuses, kuid mille kohta me arvet ei esita ega Teile ei läheta, ei ole lepingu objektiks. 

Hinnakiri ja kaupade saadavus

Kõiki esitatud kaupasid ei pruugi ostuhetkel laos olla. Teie tellimuse käsitlemised informeerime Teid e-kirja teel kui mõni toode ei ole hetkel saadaval. 

Toodete juures on esitatud avaldamishetkel kehtivad hinnad. Kõik hinnad on esitatud Eurodes (€) ja sisaldavad käibemaksu. Jätame endale õiguse hindade muutmiseks ilma eelneva teatamiseta. Anname endast parima, et meie poolt esitatud hinnad oleksid alati korrektsed, kuid võib juhtuda, et mõne toote esitatud hind ei ole õige. Kinnitame Teile, et tellimuse vormistamisel saadame Teile alati korrektse pakkumise. 

Juhul kui toote tegelik hind on madalam kui esitatud hind arvestame madalama hinnaga ning saadame Teile tellitud toote. Juhul kui toote tegelik hind on kõrgem kui esitatud hind tühistame Teie tellimuse ning teavitame Teid sellest. 

Juhime tähelepanu, et me ei võta tellimust vastu kui ostu vormistamist ei ole lõpetatud. Tooteid ei ole võimalik broneerida asetades need ostukorvi. 

Turvalisus

Valgustid24 tagab ostuprotsesse ja Teie esitatud informatsiooni turvalisuse, mille kohta saate täpsemalt lugeda siit. Meie makseteenuse pakkuja on Maksekeskus AS. 

Kauba kättetoimetamine ja tagastamine

Kättetoimetamise ja tagastuse kohta leiate täpsema informatsiooni siit

Garantii

Garantiit tingimused tulenevad Eesti Vabariigi õigusaktidest ning garantii andmisel lähtutakse esmajärjekorras tootja poolt antud garantiidest tingimusel, et need ei ole vastuolus Eesti Vabariigi seadusega. Garantii hõlmab garantiiajal tootel ilmnevate valmistamis- või materjalipuudusi. 

Paljudel Valgustid24 poolt pakutavatel toodetel on tehasepoolne garantii (2-aastat; 3-aasta; 5-aastat). Kui eraldi ei ole toote juures tehasepoolset garantiiaega välja toodud kehtib neile toodetele garantii 1 aasta ehk 12 kuud.  

Garantiiaja kehtivuse tingimuseks on õige ja hoolas kasutamine vastavalt toote juhendile. 

Privaatsus

Meie privaatsuspoliitiga leiad siit

Kahjukäsitlus

Mei ei vastuta mingisuguste ärikahjude eest (k.a. kasumi kaotus, lepingud, eeldatud kokkuhoid, andmed, mainekaotus või liigsed väljaminekud) või teiste kaudsete või märkimisväärsete kahjude eesr, mis ei ole mõistlikkuse piires mõlemale poolele ette aimatavad, kuid võivad ette tulla kui kasutate Valgustid24 lehekülge või kui kokkulepe toodete müügiks on fikseeritud. Me ei piira või välista oma seadusest tulenevat vastutust hooletusest, kohustuste rikkumisest või tahtlikust üleastumisest tingitud vigastuste või surma korral. 

Muutused 

Jätame endale õiguse igal ajal teha muudatusi enda veebilehel ning käesolevates teenuse kasutamise tingimustes ja nõuetes. Teile rakenduvad nõuded ja tingimused, mis kehtivad ajal, mil kasutate Valgusid24 veebilehte või tellite meilt tooteid, kui just nõudeid ja tingimusi pole vaja muuta seadusest tulenevatel põhjustel (sellisel juhul rakenduvad muudatused tagasiulatavalt). Kui mõni käesolevates tingimustes toodud punkt määratakse ebaseaduslikuks või teostamatuks, siis see punkt muudetakse seadusele vastavaks või teostatavaks, kuid kõik muud nõuetes ja tingimustes esitatud sättes jäävad kehtima. 

Sündmused, mis ei allu meie kontrollile

Kui meiepoolsed kohustused jäävad täitmata või tekib viivitus meist mittetulenevatel põhjustel või vääramatu jõu tõttu, ei saa me võtta vastutust toimunu eest. See tingimus ei mõjuta meie seaduslikke õigusi. 

Õigustest loobumine

Kui Te rikute käesolevaid tingimusi või nõudeid ja meie sellele ei reageeri, on meil õigus kasutada oma õigusi ning õiguskaitsevahendeid muus olukorras, kus tingimusi on rikutud. 

Seadusalndlus ja kohtualluvus

Need tingimused on reguleeritud ja tõlgendatud viisil, mis on kooskõlas Eesti seadusandlusega. Võimalike vaidluste lahendamine lasub Eesti Vabariigi kohtusüsteemi ainupädevuses.